Yapay Zekadan Nisan Sonu İçin DOGE ve LUNC Coin Tahminleri!

Bitcoin ve Ethereum son piyasa rallisinin ardından kazançlarının önemli bir kısmını geri verdi. Her iki kripto para da kabaca %5 düşerek piyasaya bir miktar türbülans enjekte etti. Bu geri çekilmeye rağmen genel hava ihtiyatlı bir iyimserlik taşıyor. Yatırımcılar hala potansiyel kazançlar peşinde. Ancak kripto piyasasının karakteristik oynaklığı konusunda da temkinli davranıyorlar. Bu ortamda Türk kripto yatırımcılarının radarındaki DOGE ve LUNC Coin için yapaya zekanın tahminlerine baktık.

Yapay zeka 30 Nisan için DOGE fiyatını belirledi

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, orijinal meme coin Dogecoin (DOGE) son rallisinde önemli ilerleme kaydetti. Bu momentumdan faydalanarak DOGE, önemli direnç seviyelerini aştı. Şimdi ise yatırımcılarının hayalindeki 1 doların peşine düştü.

Dogecoin’in Nisan ayı sonuna kadar potansiyel yörüngesini tahmin etmek amacıyla yapay zeka (AI) odaklı CoinCodex’in makine öğrenimi algoritmalarının görüşlerini aldık. Yapay zeka, Dogecoin’in fiyatı için pek de iyimser olmayan bir görünüm ortaya koydu. Bu bağlamda, DOGE için ılımlı bir düşüş öngördü. Tahmin modelleri, DOGE fiyatının Nisan ayı sonunda 0,161 dolara düşeceğini tahmin ediyor. Bu da mevcut fiyatı olan 0,192 dolardan %16,15’lik potansiyel bir düşüşü yansıtıyor.

Dogecoin 1 aylık fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Yapay zeka 30 Nisan için LUNC Coin fiyatını belirledi

Terra Classic (LUNC Coin) son aylarda önemli bir türbülansla karşı karşıya kaldı. Öyle ki yıllık bazda %12’lik mütevazı bir fiyat artışına rağmen şu anda düşüş trendinde. LUNC Coin en iyi 100 kripto para biriminin %81’inden daha düşük performans gösteriyor. Bu da yatırımcıları arasında endişelere yol açıyor. Çünkü, LUNC Coin 200 günlük hareketli ortalamasının altında işlem görüyor.

Yapay zeka destekli CoinCodex’in makine öğrenimi algoritmaları, LUNC Coin için Nisan ayı sonuna kadar ılımlı bir artış öngörüyor. Tahmin modeli LUNC’in şu anki fiyatı olan 0.0001294 dolardan 0.000154’a ulaşacağını tahmin ediyor. Bu, önümüzdeki haftalarda LUNC Coin fiyatında ihtiyatlı iyimser bir görünüm olduğunu gösteriyor.

Terra Classic 1 aylık fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Terra Classic (LUNC Coin) çeşitli zorluklarla boğuşuyor

Do Kwon’u çevreleyen düzenleyici engeller ve yasal mücadeleler LUNC’un kısa vadeli görünümünü gölgeliyor. Bununla birlikte, Binance’in 4,17 milyar LUNC tokenını ortadan kaldırması olumlu bir haber. Bu büyük token yakımı, arzı azaltma ve potansiyel olarak fiyatları artırma çabalarını vurguluyor.

Terra Classic’in geleceği, düzenleyici zorlukların üstesinden gelmeye ve Terra ekosisteminde daha geniş bir benimseme sağlamaya bağlı. Yakın vade belirsiz olsa da, LUNC’un uzun vadeli potansiyeli, özellikle DeFi alanı gelişirse, ilgi çekici olmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x