Ali Sunal’dan Show TV açıklaması: Bir yere gittiğimiz yok

Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show’un sunucusu Ali Sunal, kanalla yollarının ayrıldığı iddialarını yanıtladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Sunal programın devam ettiğini, kendisinin de kanaldan ayrılmadığını söyledi.

Sunal’ın deprem sonrası normalleşme konulu konuşması sebebiyle kanaldaki görevine son verildiği iddia edilmişti. İddialar sosyal medyada yayılınca gözler açıklama için Ali Sunal’a çevrilmişti. Sunal bu sabah “Efendim iyi pazarlar. Dün Güldür Güldür kanalımız Show TV‘de yayındayken benim ayrıldığım gibi asılsız bir bilgi yayılmış. Bir yere gittiğimiz yok, git diyen de yok. Kanalımızda, bir parçası olmaktan gurur duyduğum programımızla devam ediyoruz. Hepinize sevgiler saygılar” mesajını paylaştı.

Ne olmuştu?

Güldür Güldür Show’da depremle ilgili konuşan Ali Sunal, “Böyle bir felaket sonrası bir kişinin bile sorumluluk hissedip istifa etmemesi normal midir? Artık bu normale dönmeyeceğiz” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Sunal’ın deprem öncesi ve sonrası önlemlerin yetersizliğini, ihmalleri eleştirdiği konuşmasına destek verdi.

MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek, Ali Sunal’ı ve ‘Güldür Güldür’ programını hedef almıştı. Çiçek, “Programın oyuncu kadrosunun büyük bölümü de zaten sol düşünceye mensup” demişti. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir